Obchody Święta Niepodległości

W czwartek 7 listopada w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.

Dzieci z klas I-III uczestniczyły w warsztatach plastycznych, których celem było wykonanie patriotycznych dekoracji: kotylionów i flag w biało czerwonych-barwach. 

Apel rozpoczął się od odśpiewania z dużym zaangażowaniem hymnu państwowego.

W historię odzyskania niepodległości przez Polskę wprowadził uczniów pan Jarosław  Weber, następnie troje dzieci z kl.I i II zaśpiewało piosenkę pt.:”Co to jest Niepodległość?” Na zakończenie apelu klasy zaśpiewały przygotowane pieśni patriotyczne: pierwsze „Przybyli ulani  „, drugie „ Wojenko, wojenko”, a trzecie „ My Pierwsza Brygada”.

To była wyjątkowa uroczystość, dzięki której najmłodsi uczniowie naszej szkoły pogłębili wiedzę na temat historii Polski.