Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

Za oknem jesień w pełni, ale zmienna pogoda nie przeszkadzała naszym uczniom rozegrać etapu gminnego oraz powiatowego turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Chłopcy reprezentowali naszą szkołę w etapie gminnym w dwóch kategoriach wiekowych U 10 oraz U12 zajmując odpowiednio trzecie i piąte miejsce. Dziewczynki natomiast udały się od razu na etap powiatowy gdzie rozegrały mecz, który zapewnił im awans do etapu Wojewódzkiego. Wielkie brawa i uznanie należą się dla wszystkich zawodników i zawodniczek z naszej szkoły. Na boisku pokazali jak walczyć, zdobywać punkty bawiąc się przy tym doskonale. Dziewczynki w ramach awansu na wiosnę spotkają się z najlepszymi zespołami z całego województwa.. My już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Szkołę w turnieju reprezentowali:

Kiziorek Julia 2a

Biskupska Zofia 2b

Kasprzak Adam 2b

Matuszewski Mateusz 2c

Bąk – Olszewska Kinga 3a

Górny Tadeusz 3a

Kwieciak Alicja 3a

Piochacz Agata 3a

Kamiński Wojciech 3b

Kowalewski Marcel 3b

Małecki Patryk 3b

Smuszkiewicz Tomasz 4a

Chojka Julia 4b

Siodła Marlena 4b

Skałecka Julia 4b

Sommerfeld Antoni 4b

Fraszewski Jakub 5a

Kłosowski Stanisław 5b

Matuszewski Jakub 5b

Szała Maciej 5b

Konefał Filip 5c

Kimel Jan 6b

Krzysztof Majsnerski 6c

Marta Kapuścińska

Skip to content