Wojewódzki Konkurs „Matematyka bez pamiętnika”

Z ogromną radością pragnę poinformować o sukcesie uczniów Naszej Szkoły  w Wojewódzkim konkursie: Matematyka bez pamiętnika.
Jako szkoła po raz pierwszy braliśmy udział w tym konkursie. Organizatorzy nie przekazują żadnego zakresu materiału, nie ma też dostępu do konkursów z ubiegłych lat. Od uczestników wymaga się zdolności logicznego myślenia.  Wszyscy uczniowie Koła Matematycznego w ciemno, bez ukierunkowanego przygotowania, korzystając jedynie z wiedzy i umiejętności kształtowanych przez lata nauki  podjęli to wyzwanie. Pierwszym ich sukcesem był awans do części finałowej. Finał jednak nie doszedł do skutku, a decyzją Komisji Konkursowej wyłoniono zwycięzców na podstawie pierwszej części konkursu. Okazało się, że wyniki naszych uczniów są tak wysokie, że wszyscy zajęli wysokie miejsca.
Oto nasza Fantastyczna Czwórka:

Julia Konik uzyskała tytuł Laureata II stopnia
Antoni Turowicz uzyskał tytuł Laureata III stopnia
Marek Machiński uzyskał tytuł Finalisty
Weronika Tepper uzyskała tytuł Finalisty

Gratuluję!

Daria Ziółkowska