Warsztaty – wartości, wizja i misja szkoły

Dnia 12 maja w godzinach popołudniowych w budynku szkoły przy ul. Rolnej spotkali się nasi uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. W popołudniowej, nieskrępowanej atmosferze pracowaliśmy warsztatowo nad sformułowaniem wizji i misji naszej szkoły.
W pierwszej części spotkania ustaliliśmy ważne dla nas wartości, z których poprzez głosowanie wybraliśmy cztery najistotniejsze. Praca dydaktyczna i wychowacza w naszej szkole będzie bazowała na wartościach takich jak:
– tolerancja,
– bezpieczeństwo,
– kreatywność,
– współpraca.
W dalszej części spotkania pracowaliśmy w zespołach nad sformułowaniem wizji i misji szkoły uwzględniających ustalone wartości.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów, naszym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za udział w spotkaniu. Wasze liczne przybycie oraz zaangażowanie przekroczyły nasze oczekiwania. A osiągnięte cele dowodzą, iż dzięki współpracy można osiągnąć wiele.

Dyrekcja szkoły

zdjęcie grupowe wszystkich uczestników warsztatów

zwycięskie wartości oraz misja szkoły na tablicy uczniowie prezentują wypracowaną misję szkoły praca w grupach mieszanych nad misją szkoły tablica przedstawiające wybrane w grupach wartości poddane głosowaniu rodzice pracują w grupach wybierając wartości uczniowie pracują w grupach nad wartościami

 

 

Skip to content