Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Dnia 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Był to kolejny trudny rok naszej pracy, przede wszystkim ze względu na konieczność przechodzenia całych klas na nauczanie zdalne. Cieszymy się bardzo, że w II półroczu mogliśmy już pracować stacjonarnie i zgodnie z planem realizować nasze cele.

Wszystkim Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników w nauce i zdobytych nagród.  Rodzicom dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Nauczycieli, którzy niestrudzenie towarzyszą naszym uczniom w nieraz niełatwej drodze ich rozwoju intelektualnego oraz wychowaniu.

            Mury naszej szkoły opuściła kolejna grupa ósmoklasistów. W tym roku szkolnym podczas uroczystej gali pożegnania absolwentów szczególne wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:
–  Matylda Majewska  z klasy VIII d zdobyła nagrodę Prymusa Szkoły,

– Antoni Turowicz z klasy VIII d uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Kursu Fizycznego,
–  Gabriela Zdrojewska z klasy VIII c została tegorocznym Liderem Społeczności Szkolnej.

Absolwentom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Wszystkim Uczniom życzymy niezapomnianych i przede wszystkim bezpiecznych WAKACJI!!! Już niedługo spotkamy się ponownie.

Zmień rozmiar
Kontrast