Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Tuż przed Świętami zakończył się nasz konkurs na bożonarodzeniową kartkę z życzeniami w języku obcym. Wzięli w nim udział: Liliana Wolna, Kasia Zielińska, Amelia Jankowska, Lena Surdyk, Karolina Milbrat, Julia Bogucka (która wykonała aż 2 kartki!), Artur Herkt, Julia Wawrzynkiewicz, Szymon Kasprowicz, Marianna Herkt, Joanna Kozłowicz oraz jeden „autor nieznany”. Otrzymaliśmy prace w językach: angielskim, niemieckim, ukraińskim i hiszpańskim! Były one wykonane różną techniką i świadczyły o Waszej pomysłowości i wyobraźni. 

Pierwsze miejsce zdobyła Amelia Jankowska z klasy 4C, która połączyła motywy świąteczne i ekologiczne, używając materiałów z recyklingu i wykonując kartkę w języku niemieckim.

Gratulujemy pomysłów i realizacji.

Agnieszka Homa

kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia kartka swiateczna wykonana przez ucznia

Skip to content