Przedstawienie jasełkowe dla seniorów

Dnia 11 stycznia 2023 roku w naszej szkole gościliśmy seniorów z czerwonackiego Klubu Seniora ,,Pod Jaworem”. Gości powitała pani dyrektor Magdalena Zielenkiewicz i zaprosiła na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez klasę VIa pod kierunkiem pani Marleny Wobszal.

Po przedstawieniu przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu złożyli seniorom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka, a także wręczyli własnoręcznie wykonane laurki oraz drobne prezenty. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Nagroda dla występujących były gromkie oklaski oraz szczere uśmiechy na twarzach gości.

Po spotkaniu wykonano pamiątkowa fotografię.

Myślimy, że spotkanie w naszej szkole spełniło swój cel, którym było łączenie pokoleń.

 

Anna Bartkowiak – Gudzio

 

Zdjęcie przedstawia grupę siedzących seniorów. Na pierwszym planie stoją dwie dziewczynki i chłopiec. Pierwsza dziewczynka przebrana jest za staruszkę, druga za dorosła kobietę a chłopiec za ucznia. Na drugim planie stoi chłopiec w czapce.  Na zdjęci są trzy dziewczynki przebrane za anioły. Każda z nich ma skrzydła i na głowie aureolę.

Skip to content