50-lecie Szkoły

Rok 2024 przyniósł nam niezwykłe święto – 50-lecie istnienia naszej szkoły! To wyjątkowa chwila, pełna refleksji nad przeszłością, radości z osiągnięć oraz nadziei na przyszłość. Od chwili swojego powstania, nasza placówka edukacyjna była miejscem, gdzie kształcono nie tylko umysły, ale również charaktery młodych ludzi.

Historia naszej szkoły to nie tylko lekcje, egzaminy i zeszyty. To także opowieść o pasji nauczycieli, zaangażowaniu rodziców i determinacji uczniów. Przez te 50 lat zobaczyliśmy wiele zmian, ale jedno zawsze pozostało niezmienne – nasza szkoła to nie tylko budynek, to społeczność, której fundamentem jest edukacja, szacunek i wzajemne wsparcie.

Obchody pięćdziesięciolecia szkoły to także okazja do wspomnień i podsumowań. Wielu absolwentów zyskało zarówno wiedzę, jak i przyjaźnie na całe życie. Dumni jesteśmy z każdego sukcesu naszych uczniów, którzy przeszli przez nasze szkolne progi, zdobywając umiejętności i wartości, które są fundamentem ich dorosłego życia.

Przez dziesięciolecia zmieniały się metody nauczania, programy edukacyjne, ale jedno pozostało niezmienne – dążenie do doskonałości i rozwijanie potencjału każdego ucznia. Nasza szkoła nie tylko naucza, ale także inspiruje do odkrywania własnych pasji, rozwijania talentów i poszukiwania nowych wyzwań.

Obchody 50-lecia szkoły to także okazja do spojrzenia w przyszłość. Chcemy kontynuować naszą misję edukacyjną, przygotowując kolejne pokolenia do wyzwań, które stawia przed nimi świat. Wierzymy, że dziedzictwo zbudowane przez te 50 lat będzie inspiracją i motywacją dla przyszłych pokoleń.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie tego wyjątkowego jubileuszu!

Prowadzące uroczystość - nauczycielka muzyki oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego podczas otwarcia uroczystości Dyrektor SP Czerwonak podczas przemówienia otwierającego akademię Dyrektor SP Czerwonak dziękuje ze sceny Wójtowi Gminy Czerwonak za upominki Dyrektor SAPO wręcza na scenie kwiaty dyrektorowi SP Czerwonak "Starsi panowie" - nauczyciele prowadzący akademię z okazji 50-lecia Zdjęcie grupowe w harcówce przygotowanej przez ZHP w sali lekcyjnej; grupa wokół ogniska Wójt Gminy Czerwonak, Dyrektor Szkoły, Przewodniczący Rady Gminy Czerwonak oraz seniorka z grupy muzycznej Klanza podczas wspólnego wykonania poloneza na boisku szkolnym Wójt Gminy Czerwonak, Dyrektor Szkoły, nauczycielka biologii oraz uczennice podczas sadzenia pamiątkowego drzewa Wójt Gminy Czerwonak, Dyrektor Szkoły podczas nasadzania pamiątkowego drzewa "starsi panowie dwaj" czyli prowadzący uroczystość 50-lecia nauczcyiele na pamiątkowej ściance z logotypem uroczystości, kolorystyka burgundowo-złota Uczniowie przy stoliku w sali przedstawiającej nowoczesne technologie - druk przy użyciu długopisów 3D Uczniowie w sali przedstawiającej szkołę dawniej - na pierwszym planie zabytkowe ławki drewniane, elementarz oraz liczydła Wójt Gminy Czerwonak, Dyrektor Szkoły oraz wicedyrektorzy szkoły na tle jubileuszowego tortu z fajerwerkami Wójt Gminy Czerwonak, Dyrektor Szkoły podczas uroczystego zapieczętowania kapsuły czasu na tablicy pamiątkowej w holu głównym szkoły Zdjęcie grupowe po zakończeniu uroczystej akademii w sali gimnastycznej Uczniowie - członkowie chóru szkolnego - podczas finału akademii z okazji 50-lecia - na scenie w confetti Dyrektor Szkoły dziękuje na scenie przedstawicielom Rady Rodziców za współpracę Dyrektor Szkoły dziękuje na scenie przedstawicielom Gminy Czerwonak, dyrektorom szkół oraz zasłużonym gościom za współpracę Uczennica klasy I na scenie podczas występu wokalnego Teatr szkolny podczas występu, scenka ze straganu (Brzechwa) Absolwentka szkoły podczas występu solowego w trakcie akademii Absolwentka szkoły podczas występu solowego w trakcie akademii Absolwentka szkoły podczas występu solowego w trakcie akademii Szkolny zespół taneczny w trakcie występu - dziewczynki z klas 1-3 w różowych spódniczkach z kolorowymi chusteczkami w dłoniach Uczennica trenująca akrobatykę taneczną podczas występu z piłką na scenie Wicedyrektorzy SP Czerwonak na pierwszym planie, w tle zaproszeni goście podczas obserwacji akademii na 50-lecie Szkolny zespół wokalny w trakcie występu - dzieci na scenie w strojach galowych; na 1. planie dyrygująca nauczycielka muzyki Para uczniów w strojach szkolnych z lat 70. i 80. XX wieku

Dyrekcja Szkoły

 

Zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty
wydawane będą w dniu
3.07.2024 r. (środa) od godziny 9:00
w budynku przy ul. Szkolnej

Skip to content