Z wizytą w firmie El-Cab

22.03.2024 chętni uczniowie klasy 8 a wraz ze swoją wychowawczynią Panią Ewą Skweres wybrali się na wycieczkę zawodoznawczą do firmy El-Cab znajdującą się w Owińskach.  
Początki firmy El-Cab sięgają 1996 roku, kiedy to firma rozpoczęła swoją działalność przy produkcji wiązek kablowych służących jako wyposażenie do autobusów. Aktualnie działalność firmy obejmuje takie obszary jak produkcja, dział sprzedaży oraz usługi serwisowe i doradztwo techniczne.

Nasi uczniowie mieli okazję zwiedzić hale produkcyjną. Podczas zwiedzania dowiedzieli się jak wygląda praca przy produkcji wiązek kablowych oraz zapoznali się z innymi stanowiskami pracy. Ponadto mogli spróbować swoich sił podczas wykonywania prostych zadań przy układaniu i montażu wiązek kablowych. Na koniec z uczniami spotkał się Pan Prezes Zarządu El-Cab, dr inż. Paweł Kaczalski. Dla naszych uczniów było to wartościowe doświadczenie.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje tego wydarzenia  za wspaniałą gościnę i bardzo ciekawie spędzony czas.

Opracowała: Agata Krasicka, doradca zawodowy.

Skip to content