Festyn Familijny – 14.06.2024 r.

Festyn Familijny 2024

W piątek, 14 czerwca 2024 roku, teren naszej szkoły tętnił życiem i radością, a to za sprawą Festynu Familijnego zorganizowanego pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło całą społeczność szkolną i rodziny oferując mnóstwo atrakcji i niezapomnianych chwil. Wśród nich znalazły się: konkurencje sportowe, malowanie twarzy, scrapbooking, warsztaty z elektromechaniki, spotkanie ze strażakami, przejażdżka zabytkowym samochodem oraz spotkanie z zawodnikiem Lecha – panem Pawłem Bocianem. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa – dziękujemy darczyńcom za przekazane przedmioty.

Na wstępie odbyły się występy muzyczne, które wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój. A pokaz strojów bajkowych wywołał uśmiech i dziecięce wspomnienia na twarzach obecnych.

Strefa gastronomiczna kusiła zapachami i smakami. Stoisko z pysznym ciastem, owocami i watą cukrową przyciągało uczestników festynu. A większy głód można było zaspokoić kosztując grillowanych kiełbasek i mięsa z dodatkiem świeżych kiszonych ogórków.

Dla spragnionych relaksu przygotowano strefę chillu. Była też chwila dla tych, którzy preferują ruch – o naszą aktywność zadbali seniorzy z Ośrodka Wsparcia w Bolechowie, zapraszając nas do wspólnego tańca.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia – organizatorom, nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz wolontariuszom. Wasze zaangażowanie i praca sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom, którzy swoją obecnością dodali blasku naszemu festynowi. 

stoisko z malowaniem twarzy konkurencja sprawnościowa z balonikami i kubeczkami pokaz udzielania pierwszej pomocy przez OSP Czerwonak konkurencja sportowa - przeskakiwanie z koła do koła przeciąganie liny na boisku szkolnym podsumowanie konkursu na najlepszy strój - wyróżnieni na scenie krótkie przejażdżki zabytkowym Citorenem strażacy z OSP Czerwonak na tle wozu strażackiego konkurencja sportowa na boisku stoisko ze słodkościami stoisko z ciastami i owocami dla gości przemówienie byłego piłkarza Lecha Poznań - p. Pawła Bociana

Zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty
wydawane będą w dniu
3.07.2024 r. (środa) od godziny 9:00
w budynku przy ul. Szkolnej

Skip to content