Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu

W pierwszą środę czerwca 2024 r. na basenie AKWEN w Koziegłowach odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu. Uczniowie klas od 1 do 5 rywalizowali na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym i dowolnym. Natomiast klasy od 6 do 8 również stylem grzbietowym i dowolnym ale na 50 metrów. Na zakończenie zmagań indywidualnych odbyła się konkurencja 4 x 25 stylem dowolnym czyli sztafeta. Również nauczyciele dołożyli swoją cegiełkę do ogólnej klasyfikacji szkół. Był to wyścig na 50 metrów stylem dowolnym. 

Nasza szkoła wystawiła bardzo liczną reprezentację składającą się z 32 uczniów i uczennic. Każdy reprezentant SP Czerwonak przyczynił się do wspaniałej klasyfikacji końcowej. Jesteśmy II szkołą w gminie zaraz za SP Koziegłowy. Trzecie miejsce przypadło SP Owińska. W nagrodę wszystkie trzy placówki otrzymały odpowiednio bony na 500 zł za I m-ce, 400 zł za II m-ce i 300 zł za III m-ce do wykorzystania w sklepach Decathalon. 

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy udanych startów, walki do samego końca oraz zdobytych punktów dla szkoły. To dzięki Wam zdobyliśmy drugie miejsce w gminie. Dziękujemy. 

Zaświadczenia z wynikami egzaminu ósmoklasisty
wydawane będą w dniu
3.07.2024 r. (środa) od godziny 9:00
w budynku przy ul. Szkolnej

Skip to content