Niezapomniana przygoda w Warszawie! 馃弳

 

Uczniowie naszej szko艂y, kt贸rzy zwyci臋偶yli w konkursie Wyzwania Grassroots, sp臋dzili ostatnie dni w stolicy. Dzi臋ki PZPN mieli mo偶liwo艣膰 ogl膮dania fina艂贸w Pucharu Tymbarka oraz wzi臋li udzia艂 w pikniku Pi艂ka dla Wszystkich. Ch艂opcom uda艂o si臋 zdoby膰 autografy i zrobi膰 zdj臋cia z selekcjonerem reprezentacji Polski Micha艂em Probierzem oraz s臋dzi膮 Szymonem Marciniakiem. Zwiedzali艣my Stadion PGE Narodowy i byli艣my w szatni zawodnik贸w dos艂ownie chwil臋 przed nimi. 馃彑锔 G艂贸wn膮 atrakcj膮 by艂 udzia艂 w meczu reprezentacji. Doping naszych uczni贸w na pewno pom贸g艂 Polakom wygra膰 ten mecz. 馃嚨馃嚤鈿

 

Nie zabrak艂o te偶 czasu na spacery po pi臋knej Warszawie. 馃寙 Ten niesamowity wyjazd zostanie w pami臋ci dzieci na d艂ugo! 馃コ

 

To by艂a przygoda pe艂na emocji i wra偶e艅, kt贸rej na pewno d艂ugo nie zapomnimy! 馃帀馃挅

Marta Weber聽

Marzena Nowak聽

 

 

Za艣wiadczenia z wynikami egzaminu 贸smoklasisty
wydawane b臋d膮 w dniu
3.07.2024 r. (艣roda) od godziny 9:00
w budynku przy ul. Szkolnej

Skip to content